Olimposs Microsoft Azure teknolojisi üzerinde inşa edilmiş bir web uygulamasıdır. Microsoft’un veri güvenliği ve altyapı desteği ile uluslararası güvenlik ve veri politikalarına uygun bir altyapı sunar.

Olimposs Veri Güvenliği

Olimposs sunucularında yer alan bilgileriniz, klasik sunuculardan daha fazla güvenlik önlemleri alınan sunucularda barındırıldığı için, tehditlere maruz kalma riskiniz minimum seviyede olur. Sunucuların % 99,9 sürekli çalışma ve yedekleme sistemleri ile aktif olmasından ötürü, işletmenize ait tüm veriler, yüksek güvenlikli bir altyapı içerisinde barındırılmakta ve yedeklenmektedir.

Kullanıcı Bilgileri Güvenliği

Verilerinizin gizliliği Olimposs için çok önemlidir. Olimposs Azure Güvenlik Merkezi kullanan rol tabanlı erişim denetimi (RBAC), sağlayan yerleşik roller ile kullanıcıları ve grupları yetkilendirir ve bu bilgileri gizlilik esaslarına göre düzenler.


“Başarınız için çalışıyoruz”


“2002 yılından beri profesyonel hizmet veren firmalara yönelik geliştirdiğimiz çözümler arasında yer alan Olimposs Restoran Pos çözümü ile işletmelerin, POS entegrasyonuna geçişini kolaylaştırmayı hedefliyoruz”

Hakkımızda

Olimposs restoran POS sistemi; restoran, cafe, lokanta, bar, araca ve evlere servis hizmeti veren işletmeler için tasarlandı.

İletişim

Adres : Ihlamurkuyu Mah. Gümüşsuyu Cad. Meral Plaza No:5 K:9 34771 Ümraniye İstanbul Telefon : +90 (216) 575 60 70 E-Mail : info@olimposs.com