parallax background

Masa & Rezervasyon Yönetimi

Masa ve rezervasyon yönetimi modülü ile masaların durumunu net bir şekilde görün. Dilerseniz birkaç tıklamayla zahmetsizce masaları aktarın veya birleştirin.

Masada siparişleri yönetin ve mutfağınıza ya da içecekler bölümünde yer alan yazıcınıza anında yazıcı çıktısı gönderin. Müşterileriniz ödemeye hazır olduklarında faturalarını yazdırın ve ödemeyi bölünmüş ya da toplam seçeneklerle kredi kartı/yemek çeki/nakit olarak tahsil edin.

Restoran, kafe, bar ya da işletmenize gelen grup müşterilerinizi yönetin ve müşterilerinizin ödemelerinde ödemede kişi başına düşen tutarlar konusunda hız kazanın.

Önceden rezervasyon alıyorsanız, müşterilerinizin talep ettiği masaları onlar gelmeden önce rezerve edin ve mutlu müşterilerinizi çoğaltın.

Olimposs'un Modüler Yapısı İle Daha Güçlüsünüz

7/24 Bulut Üzerinde Çalışma Desteği

Olimposs’un; hızlı, istikrarlı ve işlevsel bir uygulama olması bizim bir numaralı hedefimizdir. Bu yüzden POS uygulamamızın kullanımı çok kolaydır. Uzun bir eğitim almadan sipariş almanız, satışları izlemeniz ve tüm restoranınızı yönetmeniz için tasarlandı.


Olimposs Restoran POS

Olimposs'un işletmenize katacağı katma değerli hizmetler ile hızlı hareket edin, farkındalıklı kararlar alın...

“Başarınız için çalışıyoruz”


“2002 yılından beri profesyonel hizmet veren firmalara yönelik geliştirdiğimiz çözümler arasında yer alan Olimposs Restoran Pos çözümü ile işletmelerin, POS entegrasyonuna geçişini kolaylaştırmayı hedefliyoruz”

Hakkımızda

Olimposs restoran POS sistemi; restoran, cafe, lokanta, bar, araca ve evlere servis hizmeti veren işletmeler için tasarlandı.

İletişim

Adres : Ihlamurkuyu Mah. Gümüşsuyu Cad. Meral Plaza No:5 K:9 34771 Ümraniye İstanbul Telefon : +90 (216) 575 60 70 E-Mail : info@olimposs.com