parallax background

Sadakat Programı

Artık tüm işletmeler sadakat programının farkına varmış durumda. Olimposs olarak, sadakat programına ve altyapısının geliştirilmesine çok önem veriyoruz. Bu sayede, müşterinizi işletmenize tekrar gelmesini sağlayabilir, onların referansı ile yeni müşteriler kazanabilir, karlı bir işletme haline gelebilirsiniz.

Neler yapabilirsiniz?
  • Hediye, sadakat, üyelik gibi farklı sadakat kartları yaratabilirsiniz.
  • Farklı kart türlerine farklı promosyonlar oluşturun.
  • Hediye puanları ödeme işlemlerinde doğrudan indirim veya hediye olarak kullanın.
  • Sadakat programına dahil müşterilerinizle yeni ürün ve hizmetleriniz ile ilgili bilgileri paylaşın.

Olimposs'un Modüler Yapısı İle Daha Güçlüsünüz

7/24 Bulut Üzerinde Çalışma Desteği

Olimposs’un; hızlı, istikrarlı ve işlevsel bir uygulama olması bizim bir numaralı hedefimizdir. Bu yüzden POS uygulamamızın kullanımı çok kolaydır. Uzun bir eğitim almadan sipariş almanız, satışları izlemeniz ve tüm restoranınızı yönetmeniz için tasarlandı.


Deneyimlerimiz

Olimposs'un işletmenize katacağı katma değerli hizmetler ile hızlı hareket edin, farkındalıklı kararlar alın...

“Başarınız için çalışıyoruz”


“2002 yılından beri profesyonel hizmet veren firmalara yönelik geliştirdiğimiz çözümler arasında yer alan Olimposs Restoran Pos çözümü ile işletmelerin, POS entegrasyonuna geçişini kolaylaştırmayı hedefliyoruz”

Hakkımızda

Olimposs restoran POS sistemi; restoran, cafe, lokanta, bar, araca ve evlere servis hizmeti veren işletmeler için tasarlandı.

İletişim

Adres : Ihlamurkuyu Mah. Gümüşsuyu Cad. Meral Plaza No:5 K:9 34771 Ümraniye İstanbul Telefon : +90 (216) 575 60 70 E-Mail : info@olimposs.com