Olimposs Hakkında

Olimposs restoran POS sistemi; restoran, cafe, lokanta, bar, araca ve evlere servis hizmeti veren işletmeler için tasarlandı.;

17 yıldır yürüttüğümüz ERP projelerinden edindiğimiz deneyim ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri, yazılım geliştiricilerimiz ve tasarımcılarımız ile yorumlayarak Olimposs POS sistemini geliştirdik.
Olimposs platformunu bulut sistemi üzerinde yapılandırarak her boyuttaki işletme için mükemmel bir çözüm haline getirdik. Bu çalışmaları yürütürken, esneklik ve performanstan ödün vermedik, ancak maliyet ve karmaşıklığı ortadan kaldırdık.
parallax background

Her şey nasıl başladı


Başlangıçta, tamamen ERP ve hizmetler firmaları için geliştirdiğimiz çözümler ile devam eden yolculuğumuz artan taleplerle yeniden şekillenerek Olimposs POS sistemini ortaya çıkardı…

Olimposs’un; hızlı, istikrarlı ve işlevsel bir uygulama olması bizim bir numaralı hedefimizdir. Bu yüzden POS uygulamamızın kullanımı çok kolaydır. Uzun bir eğitim almadan sipariş almanız, satışları izlemeniz ve tüm restoranınızı yönetmeniz için tasarlandı.

Müşterilerimizi dinleyerek ve nihayetinde daha fazla modül ekleyerek, ekran arayüzlerini geliştirerek ve kullanıcı deneyimine odaklanmaya devam ederek mevcut özellikleri genişletmeye başladık. Ve ortaya Olimposs çıktı.

Bu süreç içerisinde, hedefine insan odaklı yaklaşımı koyarak, müşterilerimizle birlikte büyüyen ve büyürken de merkezinde “insan odaklı hareket etmek” temel odağımız ve misyonumuz olmaya devam etti. Başından beri özel olarak düzenlenen Olimposs POS sistemleri, tüm işletmeler için ideal POS uygulama platformu olma misyonuyla istikrarlı bir şekilde büyüyor.

HedefimizOlimposs olarak, başarılarınıza katkı sağlamak için çalışıyoruz.

Büyük işler yapmanız için zor olan süreçleri kolaylaştırarak, hedefinize odaklanmanızı sağlıyoruz. İşlerinizi kolaylaştırmak ve çalışma hayatını sizin için daha iyi hale getirdiğimizi bilmek bizi mutlu edecektir.

Bu amaç için geliştirdiğimiz çözümlerimiz ile masaya servis, gel-al servis ve paket servis modülleri arka ofis uygulamaları ile entegre çalışarak ihtiyaç duyduğunuz tüm operasyonları uçtan uca yöneterek, işinize ve süreçlerinize katma değer sağlayacaktır.

Sizi desteklemek için çalışıyoruz…

parallax background

Olimposs Yeni Nesil POS Çözümü

Hakkımızda

Olimposs restoran POS sistemi; restoran, cafe, lokanta, bar, araca ve evlere servis hizmeti veren işletmeler için tasarlandı.

İletişim

Adres : Ihlamurkuyu Mah. Gümüşsuyu Cad. Meral Plaza No:5 K:9 34771 Ümraniye İstanbul Telefon : +90 (216) 575 60 70 E-Mail : info@olimposs.com